ekoi - gruntowe pompy ciepła thermia

Powietrzne Pompy Ciepła Thermia Śląsk i Małopolska

Powietrzna pompa ciepła notuje Imponujący wynik wydajności COP 4,7 (Atec 11 przy A7/W35 według EN14511), pompa ciepła Thermia Atec maksymalizuje całkowicie oszczędności. COP to jedna z najważniejszych miar wydajności pompy ciepła, wskazuje współczynnik wyprodukowanej energii względem pobranej. Im wyższy wskaźnik tym większa wydajność pompy ciepła. Najczęstsze systemy ogrzewania w Europie, które używane są w domkach jednorodzinnych, oparte są na przekazywaniu ciepła za pomocą skraplacjącej się wody produkowanej przez inwerter do kaloryferów lub ogrzewania podłogowego – co jest najbardziej optymalnym rozwiązanem.

Temperatura na wyjściu wody to przeważnie 30-35°C dla ogrzewania podłogowego i 45-55°C dla kaloryferów. Pompy ciepłą Thermia stanowią wydajniejszą i bardziej ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych bojlerów. Można je montować zarówno w nowopowstałych budynkach jak i dostosowywać do dotychczasowej instalacji w starszym budownictwie, niezależnie od minimalnej temperatury wymaganej przez zainstalowany system. Kontroler zabudowany w sterowniku koordynuje i kontroluje system grzewczy.

Pompy ciepła Thermia pracują z niespotykaną wcześniej i najwyższą precyzją wśród wszystkich pomp ciepła dostępnych na rynku dając Tobie najlepsze możliwe warunki cieplne najmniejszym możliwym kosztem. Używanie kontrolera jest bardzo proste, nie wymaga ajkichkolwiek zdolności technicznych, wyświetla on wykresy ciepła i kiedy już raz dostosujesz ustawienia nie musisz już nigdy ich zmieniać, zapisane są w pamięci. Aby podnieść lub obniżyć temperaturę według swoich wytycznych wystarczy wcisnąć jeden przycisk.

Zajmujemy się dystrubucją pomp na całą Polskę, montaż powietrznych pomp ciepła wykonujemy głównie na Śląsku i Małopolsce.
Śląsk: Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląski, Pszczyna, Poręba, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sosnowiec, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław, Wojkowice, ZabrzevZawiercie, Zory, Wadowice, Oświęcim. Małopolska: Kraków, Olkusz, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów.

gruntowa pompa ciepła śląsk

ZALETY GRUNTOWEJ POMPY CIEPŁA THERMIA

Najwyższej jakości urządzenia, montowane od 1973r.

Wysoka wydajność

Pompy ciepła Thermia notują jedne z największych na rynku dostępnych wskaźników COP / SCOP. Nowatorskie, unikalne rozwiązania technologiczne, osiągane dzięki systematycznym testom przeprowadzanym w jednym z największych laboratorium testowych w Europie gwarantują również rozwój i niezawodność pomp ciepła Thermia.

Baza zadowolonych klientów

Wielu zadowolonych klientów z całego świata, pompy ciepła Thermia były montowane już w Polsce w latach 90tych. Klienci cenią niezawodność i wysoką wydajność za rozsądną cenę.

Światowy producent

Thermia to marka światowa dostępna we wielu krajach europejskich i nie tylko. Pompy gruntowe Thermia są dostępne między innymi w takich krajach jak:
- Austria, Belgia, Dania, Portugalia, Francja, Włochy, Niemcy, Słowenia, Szwajcaria, Irlandia, Hiszpania, Finlandia, Norwegia, Lukcemburg, Węgry, Cypr, Chorwacja.

Jedyny przedstawiciel w Polsce

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem, oficjalny przedstawiciel pomp ciepła Thermia z Polski. Posiadamy magazyn z pompami ciepła jak również częściami zamiennymi.

Bezpieczna inwestycja

Decydując się na zakup i montaż pompy ciepła Thermia nie musisz obawiać się nieprawidłowego działania, awarii, słabej jakości komponentów. Zakup wysokiej klasy pompy ciepła Thermia to inwestycja w przyszłość. Ekologiczny i ekonomiczny sposób ogrzewania i chłodzenia naszych wymarzonych domów.

Oszczędność

Gruntowe pompy pozwalają na zredykowanie poboru energii od 50 do nawet 80%. Najefektywniejszą wydajność mają przy ogrzewaniu niskotemperaturowym. Najczęsciej stosuje się ogrzewanie podłogowe.

Modele powietrznych pomp ciepła

Oferujemy modele w systemie On-Off, inverterowe oraz o mocy przemysłowej.

powietrzna pompa ciepła
Thermia iTec

Thermia Atec jest dostępna w pięciu wersjach wyjściowych: 6 kW, 9 kW, 13 kW, 16 kW i 18 kW zarówno w wersji trójfazowej (400V) jak i jednofazowej (230V, do 16kW. Jednostki wewnętrzne, zabudowane w domu są dostępne w trzech opcjach: Standard, Plus i Total – każda z osobnymi cechami dopasowanymi do twoich wymagań, zapewniając że nie zapłacisz więcej niż trzeba.
Aplikacja Thermia Online umożliwia kontrolę Twojego systemu ogrzewania, jego poprawne działanie i redukcję ogrzewania, w momencie kiedy jesteś poza domem, będziesz również otrzymywać informację jeżeli wydarzy się coś nieprzewidzianego, możesz zmienić ustawienia nie będąc przy pompie. Nasz system online dostarcza również wszelkich informacji diagnostycznych dla serwisantów, pozwala również na podgląd na żywo bieżącej pracy systemu. Aplikacja jest dostępna na wszystkie telefonu, zarówno na telefony z systemem Android i iPhone.

powietrzna pompa ciepła
Thermia aTec

Thermia Atec jest zbudowana przez największej klasy profesjonalistów na bazie 40 letniego doświadczenia w projektowaniu i dostarczaniu pomp ciepła. Jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów Thermi dostępnych na rynku, od czasu wypuszczenia na rynek w 2011 roku. Czysty i prosty skandynawski design pozwala na wtopienie się produktu w otoczenie, sprawiając że jest subtelnym i eleganckim dodatkiem do Twojego domu. Wizualnie to jedna z najładniejszych pomp ciepła dostępnych na rynku.

Zobacz nasze realizacje:

fotowoltaika śląsk

Wykonujemy kompleksowo instalacje pomp ciepła i fotowoltaiki w całej Polsce, w szczególności na Śląsku i Małopolsce.


Zapraszamy na konsultacje do siedziby naszej firmy w celu wyjaśnienia wszystkich pytań.
Dopłaty do źródeł energii
dofinansowanie na pompę ciepła

Sprawdź aktualne dofinansowanie w swoim mieście / gminie na ekologiczne źródła energii.

dofinansowanie na pompę ciepła

Sprawdź dofinansowanie z funduszy Uni Europejskiej dla firm i przedsiębiorstw.