EKOI.PL

Jesteśmy dystrybutorem Paneli słonecznych, powietrznych pomp ciepła oraz rekuperacji na terenie Polski. Firma z wieloletnim doświadczeniu w panelach fotowoltaicznych, inwerterach Growatt, konstrukcjach fotowoltaicznych. Nasi kierownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Właściciel to osoba o bardzo dużym doświadczeniu w fotowoltaice. Nabyte doświadczenie pozwala nam na profesjonalna obsługę każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

biuo ekoi.pl

PODSTAWOWE INFORMACJE

Aktualne biuro obsługi znajduje się przy ul. Wodzisławska 112 w Rybniku woj. Śląskie. Posiadamy magazyn z gwarancją dostępności asortymentu „od ręki”, jak również dostępności części zamiennych. Jako jedyni w Polsce jesteśmy dystrybutorami marki KARINO. Osoby, które eksploatują pompy od wielu lat mają jak najbardziej pozytywne zdanie na temat systemów Fotowoltaiki, aktualnie po kilkunastu latach użytkowania przypominają sobie o serwisie, co świadczy o bezawaryjności urządzeń. Czynnik ten spowodował, że zdecydowaliśmy się na dystrybucję tej klasy komponentów o dużej wytrwałości eksploatacyjnej.

Ponad 800+ klientów

Poniżej przykładowe komentarze.

Instalacja systemu fotowoltaicznego przebiegła bardzo sprawnie i szybko, nie spowodowała żadnych problemów dla użytkowników domu. Dokładna analiza, projekt i wykonanie. System działa od roku czasu. Firmę EKOI tworzą ludzie pełni pasji. Mogę potwierdzić sumienność pracujących tam osób.
Polecam firmę. Pan Mateusz doradził przez telefon. Po 3 tygodniach od pierwszego kontaktu miałem już instalacje na dachu, a teraz czekam już na podpięcie do Tauronu
Profesjonaliści w każdym calu. Doradzili i wykonali montaż paneli fotowoltaicznych. Faktycznie panele są wysokiej wydajności. Dziękuje za zaangażowanie w swoją pracę.