Jesteśmy dostawcą technologii i rozwiązań w branży OZE. Wykonujemy kompleksowo, od projektu po wykonanie, usługę montażu Instalacji Fotowoltaicznych, Pomp Ciepła oraz Rekuperacji. Cechuje nas ogromne doświadczenie - ponad 800 zrealizowanych instalacji. Nasze działania obejmują województwa: Śląskie, Opolskie oraz Małopolskie.
firma ekoi

KILKA SŁÓW O NAS

Nasz zespół dysponuje wysokimi i uzupełniającymi się kompetencjami, odpowiada za właściwe konfiguracje i optymalizację systemów, dostosowywanie rozwiązań do potrzeb inwestorów. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, śledzimy nowości branżowe, rozwijamy umiejętności i zdobywamy wiedzę. Swoją przygodę z fotowoltaiką rozpoczęliśmy od pracy na farmach fotowoltaicznych we Francji, a zdobyte tam doświadczenie pozwala nam dostarczać najwyższej jakości usługi na lokalnym rynku.

Aktualne biuro obsługi znajduje się przy ul. Wodzisławskiej 112 w Rybniku (woj. Śląskie). Posiadamy magazyn z gwarancją dostępności asortymentu „od ręki”, jak również dostępności części zamiennych. Jako nieliczni w Polsce jesteśmy dystrybutorami marki KARINO. Zdecydowaliśmy się na dystrybucję komponentów tylko o dużej wytrwałości eksploatacyjnej.

Wykonujemy pracę na renomowanych podzespołach:
-Panele: Longi, Sharp, Q-Cells, JinkoSolar
-Inwertery: SolarEdge, SMA, ABB, Afore, Huawei, Fronius, Growatt
-Rekuperatory: Karino
-Pompy Ciepła: Gejzer, Mitsubishi, Panasonic, Buderus , Viessmann

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z Nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami. Zapytaj również o darmową wycenę , dostępne dotacje oraz audyt techniczny.


CO WYRÓŻNIA NAS NA TLE KONKURENCJI?

Przykładowe opinie naszych klientów.

Zawodowo wykonane instalacje ogrzewania podłogowego razem z pompą ciepła. Teraz czekam na dofinansowanie na fotowolitaikę i montujemy.
Zlecona została instalacja fotowoltaiczna 6kW. Wszystko działa w jak najlepszym porządku. Instalacja na najwyższym poziomie miła obsługa i zostawili po sobie porządek. Serdecznie polecam. Montaż w Katowicach.
Solidna firma godna polecenia, dobry kontakt od projektu do efektu bez żadnego problemu wiec zdecydowanie polecam każdemu!