Program dla miasta Ogrodzieniec:
„Poprawa efektywności energetycznej poprzez zakup i montaż ogniw fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych w Gminie”

Miasto: Ogrodzieniec, Koszt: 4 238 512,40 zł
CO WARTO WIEDZIEĆ?
1. Program obejmuje zakup oraz montaż instalacji fotowoltaicznej
2. Program działa na terenie gminy Ogodzieniec
3. Dotacja dotyczy budynków stale zamieszkałych
4.Podzespoły użyte w instalacji muszą być nowe

PROGRAM MA OGARNICZNONĄ ILOŚĆ MIEJSC!
Zadzwoń do biura obsługi EKOI, żeby zostać niezwłocznie poinformowanym o starcie programu w Twoim mieście.


AKTUALIZACJA

Deklaracja udziału w projekcie jest dostępna na stronie internetowej: www.ogrodzieniec.pl oraz w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec pok. 2.

Terminy składania deklaracji określone zostaną w harmonogramie otwartego naboru Grantobiorców, w terminie 15 dni roboczych, po opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego uchwały Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu.

Deklaracje można składać osobiście w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec pok. 2. lub pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec, Pl. Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec do dnia określonego w harmonogramie (data doręczenia do UMiG Ogrodzieniec).

Deklaracje złożone po upływie terminu określonego w ust.2 tworzą listę rezerwową. Regulamin projektu oraz więcej informacji na stronie

wwww.ogrodzieniec.pl/kategorie/fotowoltaika

Ponad 800+ klientów

Poniżej przykładowe komentarze.

Instalacja systemu fotowoltaicznego przebiegła bardzo sprawnie i szybko, nie spowodowała żadnych problemów dla użytkowników domu. Dokładna analiza, projekt i wykonanie. System działa od roku czasu. Firmę EKOI tworzą ludzie pełni pasji. Mogę potwierdzić sumienność pracujących tam osób.
Polecam firmę. Pan Mateusz doradził przez telefon. Po 3 tygodniach od pierwszego kontaktu miałem już instalacje na dachu, a teraz czekam już na podpięcie do Tauronu
Profesjonaliści w każdym calu. Doradzili i wykonali montaż paneli fotowoltaicznych. Faktycznie panele są wysokiej wydajności. Dziękuje za zaangażowanie w swoją pracę.